Meestudeng, liitu Sakala vennaskonnaga!

Sinu tänased valikud on homse päeva vundamendiks.

1909. aastal asutatud üliõpilaskorporatsioon Sakala eesmärgiks on ühendada põhimõttekindlaid ja vaimset vabadust väärtustavaid mehi, kelle õlgadel lasub vastutus Eesti rahva ja riigi säilimise eest.

Aitame Sul saavutada maksimaalsed tulemused nii ülikoolipõlves kui ka edaspidises elus, luues sotsiaalse võrgustiku, millesarnast suudavad pakkuda vaid akadeemilised korporatsioonid.

Korp! Sakala vilistlased toetavad igakülgselt liikmete isiklikku ja professionaalset arengut ning meie hulka kuuluvad tuntud ettevõtjad, juristid, poliitikud, kaitseväelased, arstid, sportlased, kunstnikud ja hinnatud spetsialistid paljudelt teistelt elualadelt.

Head mälestused, väärt kogemused ja ustavad sõbrad kogu eluks!

Tule külalisõhtule ja vaata, kuidas saame Sinu tulevikule tuule tiibadesse anda.

Külalisõhtule registreerumiseks täida allpool olev vorm või anna oma tulekust teada Facebookis, märkides end osalejaks vastava kuupäevaga üritusel. Külalisõhtud toimuvad Tartus Veski 69 ja Tallinnas Roosikrantsi 3, algusega kell 20.00. Riietus soliidne (ülikond ja lips).

16. märtsi külalisõhtu Tallinnas algab kell 18.00, sest sõidame tutvuma Tartu konvendiga (edasi-tagasi transport ja toitlustus tasuta). Lisainfo: liitumine@sakala.ee

sirkel Ustav vennaskond kogu eluks

sirkel Sõbrad ja meelelahutus

sirkel Isiklik ja professionaalne areng

sirkel Panus oma rahva ja riigi säilimisse

sirkel Uued oskused ja teadmised

Üks kõigi eest, kõik ühe eest!

#korpsakala