Uudised

2017 kevadsemestri külalisõhtud Tartus

2017 kevadsemestri külalisõhtud Tartus

Hea organiseerumata meestudeng!

Oled oodatud külalisõhtutele korp! Sakala Tartu konventi, mis toimuvad:

16. veebruaril
02. märtsil
17. märtsil

Kõik külalisõhtud algavad kell 20 meie konvendikorteris aadressil Veski 69 ning on traditsioonilises õlleõhtu formaadis. Lisaks traditsioonilisele õlleõhtule toimuvad ka lühiettekanded.
Esimesel külalisõhtul toimub ettekanne õlle ajaloost.
Teisel külalisõhtul esineb korp! Sakala vilistlane, kes annab ülevaate enda omandatud erialast ja oma elust-olust Sakalas.
Kolmandale külalisõhtule on oodatud ka abituriendid.

Tule meile külla ja vaata, mida Sakala saab pakkuda Sinule ning mida sina saad pakkuda Sakalale. Õhtu täidab hea seltskond, tudengilaulud ning mõistagi ka õlle ja suupisted.
Selga pane tume ülikond ja lips.

Kui külalisõhtute ajad Sulle ei sobi, kuid soovid tulla korp! Sakalaga tutvuma mõnel muul ajal, siis anna sellest teada ksv! Mihkel Lemberile telefoninumbril 53584335 või saada kiri aadressil vanamees@sakala.ee

Tutvu korp! Sakala tegemistega ka Facebookis.

Loe veel:


 

Kui soovid Sakalast rohkem teada või liituda, siis tule külalisõhtutele. Jälgi sündmusi meie Facebooki lehel.

Ajaloolised kokkuvõtted korp! Sakala Tartu ja Tallinna konvendihoonetest

Ajaloolised kokkuvõtted korp! Sakala Tartu ja Tallinna konvendihoonetest1910. aastal laskis korporatsioon Sakala endale Tartusse Veski tänavale ehitada konvendihoone. Kolmekordse juugendstiilis kivimaja projekteerisid tuntud Soome arhitektid Armas Lindgren ja Wivi Lönn.

Loe edasi »

Kogume pärandit!

Kogume pärandit!Kas mõni sinu lähedastest või sugulastest kuulus aastatel 1908-1940 Eestis või hiljem paguluses korporatsioon Sakala liikmeskonda? Soovime oma arhiivi täiendada korporatsiooni tegevuse ja liikmetega seotud fotode, esemete ja dokumentidega. Samuti pakuvad huvi mälestused ja muu korporatsioon Sakala liikmete või tegevusega seotud info.

Loe edasi »

Liitu korp! Sakalaga!

Liitu korp! Sakalaga!Meestudeng, tule ja tutvu Sakala vennaskonnaga!  Üliõpilaskorporatsioon Sakala on akadeemiline meesorganisatsioon, mis aitab Sul tudengielust maksimumi võtta ja loob tugeva sotsiaalse võrgustiku kogu eluks. Korp! Sakalas seisab Sinu selja taga sajandijagu väärikaid eestimeelseid mehi, kes on kindlustanud Eesti omariiklust ja toetanud üksteist vankumatult ka kõige keerulisematel aegadel.

Loe edasi »

Gümnasistide mälumäng 2019

Korp! Sakala Stipendiumifond kuulutab 2019 aasta kevadel juba kuuendat aastat järjest välja gümnasistide mälumängu, mille seekordne peaauhind on nädalane reis Norrasse.

Loe edasi »

Gümnasistide mälumäng 2018

Korp! Sakala Stipendiumifond kuulutab juba viiendat aastat välja gümnasistide mälumängu, mille seekordne peaauhind on nädalane reis Türki.

Loe edasi »

2018 kevadsemestri külalisõhtud

Meestudeng, liitu Sakala vennaskonnaga! Sinu tänased valikud on homse päeva vundamendiks.

Loe edasi »

Rendi ruumid oma tähtsündmuseks
korp! Sakala majas Tallinnas või Tartus!